• Dostęp do internetu

    Dostęp do internetu

Dostęp do internetu

IP Transit

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się dostawą usług internetowych, hostingu lub jesteś lokalnym operatorem i chcesz podnieść poziom zadowolenia swoich Klientów oferując im szybki i stabilny dostęp do Internetu, możesz skorzystać z usługi IP Transit. 

Usługa IP Transit to dostęp do internetu klasy operatorskiej. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwisz budowanie oferty dla swoich Klientów odpowiadającej na ich potrzeby. Będą mogli szybko połączyć się z Internetem, sprawnie korzystać z transmisji danych, mieć dostęp do serwisów i usług w chmurze. 

Internet mobilny

Internet mobilny to rozwiązanie, które poprawi komunikację i zapewni Ci stałą łączność z Twoimi partnerami biznesowymi. Usługa daje możliwość dostępu do Internetu przez cały dzień, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Usługa Internetu Mobilnego zapewni stałą łączność zarówno wewnątrz firmy, jak i z Klientami zewnętrznymi. To rozwiązanie szerokopasmowe z którego możesz korzystać na wielu różnych urządzeniach, bez konieczności ciągłego wprowadzania haseł, łączenia kabli. Masz dostęp do zasobów swojej firmy z dowolnego miejsca i o każdej porze, dzięki czemu oszczędzasz swój czas. 

Internet symaryczny

Internet symaryczny to optymalne rozwiązanie dla firm, która ma kilka oddziałów, komunikujących się między sobą. Dzięki niemu można udostępniać aplikacje i dane użytkownikom przez internet, aby mieli do nich dostęp niezależnie od położenia i czasu.

Internet Symetryczny to szybkie i wydajne połączenie Firmy z Internetem. Twoi pracownicy będą mieli łatwy dostęp do danych i aplikacji w Sieci, także tych działających w chmurze. Stała prędkość wymiany danych w obu kierunkach zapewni komfort użytkownikom pracującym zdalnie oraz klientom.

Internet DSL

Internet DSL to atrakcyjne cenowo połączenie internetowe dla małego biura. Optymalne dla firm, która chce samodzielnie stworzyć bezpieczną i prywatną sieć łączącą oddziały firmy.

Internet DSL to podstawowa usługa szybkiego dostępu do Sieci dla mniejszych firm lub kilkuosobowych oddziałów, zapewniająca nieograniczone limity transferu danych. Twoi pracownicy będą mogli sprawnie korzystać z Sieci, wymieniać pliki, współdzielić zasoby lub korzystać z nowoczesnych  rozwiązań komunikacyjnych. Dzięki wykorzystaniu istniejącej linii telefonicznej jako szerokopasmowego łącza nie musisz martwić się długim procesem instalacji. 

Arpaq – Twój mobilny doradca


ul. Świętego Michała 100 
61-005 Poznań