• Ochrona i bezpieczeństwo

    Ochrona i bezpieczeństwo

Ochrona i bezpieczeństwo

Ochrona DDoS

Jeżeli Twoja firma obecna jest w Sieci, a Twój biznes opiera się na stronach www i aplikacjach, dzięki którym obsługujesz klientów - proponujemy usługę ochrony DDoS. 

Dzięki ochronie DDoS zabezpieczasz swoje zasoby, aplikacje i kluczowe procedury przed różnego typu atakami DDoS. Jesteśmy gotowi na wypadek wystąpienia zagrożenia. Możesz spać spokojnie – to my planujemy i wdrażamy skuteczną obronę przed atakiem 24/7/365. Łączymy siłę technologii i wiedzę naszych pracowników, aby zapewnić Ci stabilność działania i nieprzerwane realizowanie celów biznesowych.

Biuro Zapasowe

Usługa gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że nawet w trudnej sytuacji Twoja firma będzie mogła funkcjonować. Idealna dla firm, które muszą mieć biuro zapasowe ze względu na wymogi prawne.

Już w ciągu kilku godzin możesz wznowić pracę Firmy, co pozwoli Ci zminimalizować skutki zdarzeń losowych i uniknąć przerw w kluczowych dla Twojej firmy procesach. Twoi Klienci nie odczują konsekwencji awarii, a wizerunek Twojej firmy pozostanie nienaruszony. 

Videomonitoring

Videomonitoring pozwoli Ci kontrolować wszystko co dzieje się w Twojej firmie. Możesz mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z ustalonymi procedurami.

Zaloguj się na konto z komputera lub urządzenia mobilnego i sprawdź „co słychać w firmie”. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie, jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do Internetu i zainstalowana aplikacja. Ochrona obiektów, bezpieczeństwo pracowników, optymalizacja zarządzania, stały kontakt, ciągła komunikacja – to obszary w których wykorzystanie videomonitoringu jest dużym ułatwieniem. 

Arpaq – Twój mobilny doradca


ul. Świętego Michała 100 
61-005 Poznań