• Sieci teleinformatyczne

    Sieci teleinformatyczne

Sieci teleinformatyczne

Prywatny APN

Dzięki oferowanym przez nas usługom Twoi pracownicy mają zawsze dostęp do aplikacji, plików i innych zasobów firmy. Również pracownicy terenowi mogą korzystać z tych samych zasobów, co pracownicy biurowi, pracując we wspólnej sieci. 

Twoi pracownicy będą komunikowali się między sobą w sposób bezpieczny oraz będą mogli korzystać z aplikacji i danych firmowych zawsze, kiedy tego potrzebują. Usługi zapewnią bezpieczny i niezawodny dostęp do wszystkich aplikacji firmowych niezależnie od miejsca.

IP VPN

Jeżeli Twoja firma potrzebujesz niezawodnego i szybkiego połączenia wszystkich, nawet międzynarodowych oddziałów proponujemy usługę IP VPN. Dzięki niej możesz zbudować prywatną sieć firmową.

Usługa IP VPN połączy zasoby Twojej firmy  zlokalizowane w dowolnym miejscu. Pozwoli na przesyłanie każdego rodzaju danych, a w szczególności danych wrażliwych, prywatnych lub wymagających wysokiej jakości transmisji (głos, obraz video, wymagające aplikacje i systemy).

Ethernet VPN

Oferujemy usługi umożliwiające wymianę danych między wieloma oddziałami firmy. Dzięki temu sieć firmowa jest w pełni kontrolowana przez Twój dział IT, a wszystkie aplikacje działają stabilnie i bez zakłóceń. 

Dzięki usłudze Ethernet VPN możesz przesyłać dane między komputerami i urządzeniami w firmie wielooddziałowej. Usługa ta umożliwia niezawodne połączenia między wieloma punktami: oddziałami, centrami danych czy zasobami cloud computing.

Ethernet LINE

Ethernet LINE pozwala łatwo i szybko wymieniać dane między oddziałami firmy. Dzięki temu wszystkie aplikacje mogą działać stabilnie i bez zakłóceń. Daje to możliwość zarządzania transmisją danych za pomocą jednego kliknięcia.

Dzięki usłudze Ethernet Line będziesz mógł połączyć krajowe i międzynarodowe oddziały Firmy łączami punkt-punkt. Ethernet Line pozwoli Ci komfortowo zarządzać i użytkować przepustowością łącza. Dzięki usłudze możesz priorytetyzować oraz inteligentnie organizować ruch w sieci, a także samodzielnie zmieniać przepustowość na żądanie za pomocą kilku kliknięć. 

Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z naszym konsultantem, który przedstawi korzyści jakie możesz zyskać dzięki naszym usługom.

Doradzimy Ci optymalne rozwiązania wybrane specjalnie dla Ciebie!

Łącza Dzierżawione

Łącza Dzierżawione to rozwiązanie, które pozwoli Ci na sprawną transmisję głosu, danych czy obrazu video. Dobre rozwiązanie dla firm, które rozwijają swoją własną sieć PABX. 

Dzięki usłudze zbudujesz wysokowydajną, międzynarodową sieć.
Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w transmisji danych wrażliwych, które muszą być przesyłane bez żadnych opóźnień, możesz prowadzić komunikację głosową i video w bardzo wysokiej jakości.

Lambda

To rozwiązanie umożliwi Twojej firmie wymianę danych z możliwie wysoką jakością, np. danych wrażliwych na opóźnienia. 

Dzięki usłudze Lambda będziesz mógł przesyłać różnego rodzaju dane w topologii punkt-punkt. Replikuj swoje środowisko podstawowe do zapasowego, wdróż skutecznie plan działań odtworzeniowych na sytuacje kryzysowe, reaguj skutecznie podczas awarii Twoich systemów, wykonuj szybkie kopie zapasowe, zapewnij swoim pracownikom niezawodne użytkowanie najważniejszych aplikacji. 

Telemetria

Jeżeli zależy Ci na poprawie wydajności produkcji w Twojej firmie i chciałbyś szybko i tanio dokonywać pomiarów i odczytów oraz potrzebujesz zdalnie sterować monitoringiem i systemami alarmowymi - skorzystaj z usługi telemetrycznej. 

Dzięki usłudze Telemetrii w T-Mobile możliwa jest bezpieczna, pewna i efektywna kosztowo wymiana danych za pośrednictwem sieci komórkowej. Najczęściej znajduje ona zastosowanie w: branży energetycznej (np. sterowanie i odczyty liczników), ochronie (monitoring obiektów),  transporcie (zarządzanie flotą pojazdów) i infrastrukturze miejskiej (np. sterowanie sygnalizacją i oświetleniem ulicznym) czy leśnictwie (np. wykrywanie pożarów).

Arpaq – Twój mobilny doradca


ul. Świętego Michała 100 
61-005 Poznań