• Telefonia i komunikacja

    Telefonia i komunikacja

Telefonia i komunikacja

Telefonia komórkowa

Jesteśmy dostawcami usług, które gwarantują Ci dostęp do rozmów i internetu bez ograniczeń oraz szeroki wybór nowoczesnych urządzeń mobilnych. 

Telefonia komórkowa od T-Mobile dzięki optymalnie dopasowanej przez nas ofercie da Twojej firmie możliwość nieograniczonego dzwonienia i SMSowania. 

Wygodny dostęp do internetu pozwoli utrzymać płynność działania Twojej firmy, a także zapewni kontakt z potencjalnymi kontrahentami.

Platforma Głosowa

Oferujemy usługi nowoczesnej platformy głosowej, dziękiktórym Twoja firma będzie mogła korzystać z zaawansowanej technologii telefonii stacjonarnej.

Usługa platformy głosowej pozwali na komunikację zarówno z Klientami, jak i wewnątrz biura. Gwarantujemy dostosowanie rozwiązań indywidualnie do potrzeb Twojej firmy. Pozwoli Ci to na płynność komunikacji nie tylko z Twoimi kontrahentami, ale także z pracownikami.

Infolinia

Posiadamy w ofercie możliwość skorzystania z opcji infolinii firmowej. To niezawodne rozwiązanie pomoże potencjalnym Klientom skontaktować się z Twoją firmą poprzez numery 0-800 i 0-801. Dzięki infolinii będziesz mógł założyć Biuro Obsługi Klienta lub rozpocząć telefoniczną sprzedaż swoich produktów czy usług.

Usługę Infolinii możemy  uruchomić w ponad 80 krajach. Uruchamiając usługę otrzymujesz możliwość samodzielnego tworzenia i łatwego konfigurowania schematów i scenariuszy idealnie odpowiadających potrzebom Twojej firmy. Jako mobilny doradca wybierzemyopcję najlepszą dla Ciebie.

Telekonferencja

Dzięki wygodnej usłudze Telekonferencji możesz przeprowadzić rozmowy z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi nie wychodząc z biura. Masz możliwość prowadzenia kilku rozmów w równoległym czasie.

Możesz skorzystać z 2 wariantów Telekonferencji w zależności od swoich potrzeb – Telekonferencja „na żądanie” – pozwala szybko i prosto zorganizować rozmowę, Telekonferencja moderowana – daje dostęp do panelu www, umożliwiając zaawansowane moderowanie dyskusji. Wszystko to pozwoli Ci na łatwe i sprawne prowadzenie Twoich interesów.

Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z naszym konsultantem, który przedstawi korzyści jakie możesz zyskać dzięki naszym usługom.

Doradzimy Ci optymalne rozwiązania wybrane specjalnie dla Ciebie!

Wideokonferencja

Proponujemy rozwiązania, które usprawnią komunikację biznesową. Opcja wideokonferencji pozwoli na łatwe porozumiewanie się w ważnych dla Twojej firmy kwestiach.

Wideokonferencja to rozwiązanie, dzięki któremu możesz prowadzić spotkania i szkolenia z osobami znajdującymi się w wielu oddalonych od siebie miejscach, korzystając z komunikacji audio-wideo. Uczestnicy wideokonferencji mogą współpracować w czasie rzeczywistym, co znacząco podnosi wydajność i szybkość ich działań oraz poprawia komunikację między zespołami.

Unified Communications

Unified Communications jest szybkim i wydajnym systemem umożliwiającym współpracę – komunikację, wymianę plików i współdzielenie zasobów.

Unified Communications pozwoli zintegrować wiele rozproszonych kanałów komunikacyjnych w jeden system. W ramach kompletnej platformy otrzymujesz: usługi głosowe, video w standardzie HD, czat, komunikator i inne funkcjonalności przenoszące pracę stacjonarną w wymiar nieograniczonej mobilności. Możesz zachować ciągłość komunikacji – dzięki temu poprawisz współpracę na każdym szczeblu organizacji oraz usprawnisz procesy biznesowe.

Jeden Numer

Oferujemy usługę, która pozwoli Ci wygodnie korzystać z komunikacji, bez podziału na telefonię stacjonarną i mobilną.

Usługa uprości komunikację z Twoją firmą oraz przyspieszy proces wewnętrznej i zewnętrznej wymiany informacji, dzięki połączeniu telefonii stacjonarnej z komórkową i zespoleniu ich jednym numerem telefonu. Wybierając jeden numer, Twoi klienci zostaną połączeni z odpowiednimi osobami, a Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli z jednego numeru oddzwaniać, wysyłać wiadomości tekstowe SMS i MMS), głosowe, video oraz faksy do wielu użytkowników jednocześnie. Będziesz mógł zdecydować także o tym, czy chcesz rejestrować rozmowy realizowane w ramach usługi tak, aby później móc je odsłuchać.

Dostęp do SMSC/MMSC

Dzięki dostępowi do SMSC/MMSC możesz przyspieszyć komunikację i poprawić efektywność pracy w Twojej firmie. Usługa ta to nowoczesne narzędzie do masowej wymiany wiadomości SMS i MMS. 

Bezpośredni dostęp do SMSC i MMSC w oparciu o automatyczną i hurtową dystrybucję wiadomości SMS i MMS,  pozwoli na optymalny przepływu informacji w Twojej firmie. Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom usługi, takim jak: ustawianie priorytetów, kontrolowanie wysyłania wiadomości, integracja z CRM, nie tylko efektywnie zarządzisz dużą ilością informacji, ale również uzyskasz wysoką jakość obsługi w prowadzonej przez Ciebie działalności.

Arpaq – Twój mobilny doradca


ul. Świętego Michała 100 
61-005 Poznań