• Usługi mobilne i stacjonarne

    Usługi mobilne i stacjonarne

Wszystko na miarę Twoich potrzeb

Jesteśmy Agentem T-Mobile Polska S.A. Zajmujemy się obsługą rynku biznesowego na terenie całej Polski za pomocą Autoryzowanych Doradców Biznesowych. Za ich pośrednictwem docieramy bezpośrednio do klientów zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Jako autoryzowany Agent T‑Mobile Polska S.A., gwarantujemy Ci profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Z nami Twoja firma nie tylko zyska nową gamę nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, ale także oszczędność czasu i funduszy.

Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z naszym konsultantem, który przedstawi korzyści jakie możesz zyskać dzięki naszym usługom.

Doradzimy Ci optymalne rozwiązania wybrane specjalnie dla Ciebie!

Produkty i usługi

Telefonia i komunikacja

Oferujemy optymalne narzędzia do swobodnej i efektywnej komunikacji biznesowej. Dzięki naszym usługom możesz racjonalizować koszty i otrzymywać jeden rachunek za wszystkie usługi telefoniczne – stacjonarne i mobilne. Dobierzemy ofertę najlepszą dla Twoich potrzeb!

Sieci teleinformatyczne

Jako autoryzowany Agent T-Mobile oferujemy bezpieczną sieć teleinformatyczną dla wszystkim oddziałów Twojej firmy, rozmieszczonych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Zagwarantujemy bezpieczny dostęp do wszystkich aplikacji firmowych z dowolnego miejsca oraz profesjonalne doradztwo w wyborze opcji.

Dostęp do internetu

Zapewnimy Ci niezawodny dostęp do internetu, który dzięki temu będzie narzędziem, za pomocą którego udostępnisz użytkownikom potrzebne dane i aplikacje. Umożliwi to swobodną wymianę informacji. Z nami możesz mieć gwarancję komfortowego dostępu do internetu gdziekolwiek jesteś.

Centra danych

Jeżeli poszukujesz bezpiecznego miejsca, w którym mógłbyś umieścić Twoje serwery, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Zapewnimy dostęp do usług, które zapewnią Twojej firmie pełne bezpieczeństwo przechowywanych na serwerach danych. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i kontrolę infrastruktury informatycznej Twojej firmy.

 

Ochrona i bezpieczeństwo

Dzięki proponowanej przez nas ochronie zabezpieczasz swoje zasoby, aplikacje i kluczowe procedury. Dobierzemy dla Ciebie usługę, która zapewni Ci kompleksową ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych. Dzięki zaproponowanym przez nas opcjom możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne. 

 

Aplikacje

Zaproponujemy Ci usługi, dzięki którym możesz zarządzać wszystkimi mobilnymi urządzeniami w swojej firmie - telefonami, tabletami oraz laptopami z jednego miejsca. Decyduj o sposobie korzystania z urządzeń, aby uniknąć niespodziewanych kosztów: roamingu, płatnych aplikacji, połączeń i SMS-ów. 

 

Arpaq – Twój mobilny doradca


ul. Świętego Michała 100 
61-005 Poznań