• Aplikacje

    Aplikacje

Aplikacje

MDM (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi)

Dzięki tej usłudze na firmowych urządzeniach mobilnych zainstalowane będą jedynie wybrane, bezpieczne aplikacje, tak aby Twoi pracownicy nie mieli problemów z konfiguracją używanych telefonów i tabletów.

Twoje dane firmowe będą bezpieczne – pracownicy nie będą mogli wysyłać SMS-ów i dzwonić na niepożądane numery. W przypadku kradzieży telefonu zdalnie usuniesz dane i zablokujesz urządzenie. Twoi pracownicy będą mogli korzystać z telefonów i tabletów służbowych jedynie do wykonywania swojej codziennej pracy. Dane ze wszystkich urządzeń mobilnych będą kopiowane i zabezpieczane – nigdy ich nie utracisz. Dzięki MDM (Mobile Device Management) Twoi pracownicy będą mogli korzystać z firmowych aplikacji, nawet jeśli nie zapewniasz im służbowego telefonu lub tabletu.

Monitoring

Usługa monitoringu pozwala optymalnie zarządzać zasobami Twojej firmy. Pozwala szybko i sprawnie zorganizować prace i na bieżąco je monitorować, co daje możliwość obniżenia koszty funkcjonowania działalności.

ProAuto i Monitoring SIM umożliwią skuteczne zarządzanie i organizację pracy. Pozwolą Ci wyeliminować przestoje, zbędne koszty oraz zwiększą rentowność Twoich usług. ProAuto dzięki opcji generowania raportów pomoże Ci podjąć strategiczne decyzje dotyczące Twojej floty oraz zaoszczędzić czas i zoptymalizować wydatki.

Arpaq – Twój mobilny doradca


ul. Świętego Michała 100 
61-005 Poznań